Компанія LOFT-ZONE

Виробник меблів та аксесуарів в стилі LOFT
Separator

Наше підприємство засноване в 2015 році, під зареєстрованою торговою маркою «LOFT-ZONE». Ми проектуємо і виробляємо ексклюзивні меблі – столи, стільці, стелажі, ліжка, дивани і декор з якісної деревини, каменю та металу для сміливих і стильних людей і комерційних організацій. У нас є власні цехи з виготовлення меблів і виробів в стилі LOFT. Ми ретельно і відповідально підходимо до процесу виготовлення наших меблів, вибираючи тільки найкращі сорти дерева: дуб, горіх, сосна, ясен і ін. А також використовуємо скло і камінь: граніт, мармур, граніт-ПОРЦЕЛАН вітчизняного та імпортного виробництва Італії та Іспанії. Всі складові нашої меблів проходять ретельний відбір майстром для того, щоб ви змогли в повній мірі оцінити всю красу і естетичність вигляду натуральної деревини. Меблі нашого виробництва відрізняється простотою в догляді і зроблена з метою служити вам довгий час, як і матеріали, з яких вона була зроблена.

Стилі наших меблів

Стилі LOFT і ECO набирають велику популярність в Європі. Люди самі хочуть пробувати щось нове і революційне, особливо в дизайні свого будинку, а дані стилі якнайкраще підходять для таких цілей. Грунтуючись на успішному досвіді наших іноземних партнерів і перейнявши у них краще, ми весь час стежимо за трендами і готові виконати будь-які ваші замовлення, не залежно від складності, в сучасних стилях LOFT, ECO, Меблі в скандинавському стилі, в стилі Modern Rustic, Shale.

Філософія компанії «LOFT-ZONE»

Надати нашим клієнтам широкий асортимент стильного сучасних меблів на будь-який смак для втілення найсміливіших дизайнерських фантазій. Виробництво «LOFT-ZONE» спеціалізується на виготовленні ексклюзивних предметів інтер’єру, використовуючи матеріали високої якості, натурального масиву дерева (дуб, ясен, бук, сосна) і новітні технології проектування каркасів з металу.

В роботі використовуємо камінь: граніт, мармур, граніт-ПОРЦЕЛАН вітчизняного та імпортного виробництва Італії та Іспанії. Даний матеріал добре зарекомендував себе у виготовленні стільниць, пано і в декорі.

Наше власне виробництво знаходиться в Україні, все стадії виробництва цеху по зварюванню й обробці металу, обробка каменю, столярний цех і фарбувальний. А також ми є партнерами на декількох підприємствах меблевої промисловості.

У Києві знаходиться офіс продажів (шоурум), там Ви зможете підібрати матеріал і замовити потрібну меблі.

Раді Вас бачити, нашими клієнтами !!!

Наші відділи

Iнформація
Separator
info@loft-zone.com

info@loft-zone.com

Iнформації
sales@loft-zone.com

sales@loft-zone.com

Продажі
logistic@loft-zone.com

logistic@loft-zone.com

Логістики
partner@loft-zone.com

partner@loft-zone.com

Партнерство