Меблі та Декор

Створіть свій ідеальний затишний будинок з красивими декоративними виробами з дерева, текстилю, кераміки та мотузки. Наша студія пропонує проектування оригінальної меблів і елементів декору з нуля, враховуючи побажання і запити кожного свого замовника.

Оцініть нашу колекцію красивих декоративних аксесуарів і ідей для подарунків, таких як свічники для вечері, круглі плетені підноси або бамбукові ліхтарі. Ми допоможемо вам прикрасити будинок своєї мрії дивовижними подарунками, які сподобаються будь-якому клієнту.

Затишок і комфорт

Що потрібно для того, щоб досягти комфорту і гармонії в будь-якому житлі? Безумовно, одним з важливих чинників є правильна атмосфера, створювати яку допомагають оригінальні предмети декору та ексклюзивні меблі в різному стилі.

Свічники, дерев’яні вивіски, керамічні вироби, дозатори мила, вази, візки, пісочний годинник і сільські дошки, дерев’яні столи, підноси, лотки для мотузок і стакани – все це допоможе створити правильний стиль, який відрізняє ваше житло від будь-якого іншого.

Всі наші ретельно підібрані вироби виготовлені вручну з екологічно чистих матеріалів, вони переробляються. Кожен виріб було розроблено з нуля, а його позачасовий дизайн слугуватиме вам все життя.

50

3D моделювання

Студія пропонує повний асортимент
3D моделювання інтер’єру

75

заміри приміщень

Розробка ідеального дизайну
проекту

85

2d моделювання

Ми пропонуємо 2D планування
для чудової візуалізації

Що говорять наші клієнти

"Живий мінімалізм, заснований на натуральних матеріалах і живому необробленому матеріалі властивий для цієї студії».
Aнна Швец
Клієнт Компанії
"Дана студія втілила наші побажання в життя і навіть удосконалила наш проект. Терміни трохи збільшилися, але того варте."
Олена Шумейко
Клієнт Компанії
Крім зовнішнього дизайну території, студія зробила проектне рішення на нашу складського комплексу з металоконструкцій. Все в одному!"
Костянтин Бутко
Клієнт Компанії