Iнженерне Проектування

Наша компанія пропонує комплексні послуги з проектування, монтажу та обслуговування інженерних комунікаційних мереж. У нас ви завжди можете замовити такі пакети послуг, як:

  • Професійний консалтинг та проектування інженерних мереж.

Найважливіший етап, що передує монтажу. Без аналізу і врахування потреб замовника неможливо створити ефективну і продуктивну систему вентиляції, видалення сторонніх запахів і диму, кондиціонування, опалення і так далі.

  • Експертний монтаж.

Встановлення будь-яких систем комунікацій з урахуванням особливостей приміщень, вимог замовника, технічних параметрів обладнання. Перевірка надійності, безпеки і функціональності гарантує максимальну довговічність інженерних систем.

  • Поставки будь-якого необхідного обладнання та витратних матеріалів.

Постійна наявність на складах всіх необхідних запчастин і комплектуючих, а також витратних матеріалів гарантує безперебійність і ефективність функціонування інженерних систем.

  • Генеральний підряд.

Будучи генеральним підрядником з проектування та монтажу систем комунікації, ми забезпечуємо для замовника всі етапи реалізації проекту. Відповідаємо за підбір субпідрядників, супроводжуємо і координуємо роботи, контролюємо суворе дотримання норм і стандартів, стежимо за кошторисом і проектною документацією.

  • Сервісне обслуговування.

Своєчасне сервісне обслуговування – гарантія довгострокової, безпечної і безперебійної роботи систем комунікації. Використовуємо найсучасніші методики та інструменти для підтримки необхідного технічного стану будь-яких інженерних систем.

 

50

3D моделювання

Студія пропонує повний асортимент
3D моделювання інтер’єру

75

Замеры помещений

Розробка ідеального дизайну
проекту

85

2d planning

Ми пропонуємо 2D планування
для чудової візуалізації

Що говорять наші клієнти

"Живий мінімалізм, заснований на натуральних матеріалах і живому необробленому матеріалі властивий для цієї студії».
Aнна Швец
Клієнт Компанії
"Дана студія втілила наші побажання в життя і навіть удосконалила наш проект. Терміни трохи збільшилися, але того варте."
Олена Шумейко
Клієнт Компанії
Крім зовнішнього дизайну території, студія зробила проектне рішення на нашу складського комплексу з металоконструкцій. Все в одному!"
Костянтин Бутко
Клієнт Компанії