Планування Територій

Зовнішній дизайн і оформлення  – це досить трудомісткий і енерговитратний процес, який вимагає безпосередньої участі як архітектора і дизайнера, так і самого замовника. Ми добре усвідомлюємо, що дуже рідко клієнт уявляє всі подробиці свого ідеального житла, тому йдемо назустріч і максимально залучаємо його в процес обговорення майбутньої концепції.

Для наших клієнтів цей послідовний процес втілення їх мрії в життя може бути дуже захоплюючою і емоційною подією. Наша привілейована роль як архітекторів – використовувати творчий і технічний досвід, щоб перевершити їх і без того високі очікування.

Чому саме ми

Наша студія готова спроектувати будь-який зовнішній екстер’єр, починаючи від великомасштабних генеральних планів, закінчуючи невеликими приватними заміськими будинками. Всі наші проекти розробляються і реалізуються спеціалізованою командою співробітників, які надають клієнтам першокласні якісні послуги.

У цій справі важливу роль відіграє практика і досвід, тому наша команда, яка створювала проекти в самих різних напрямках, відчуває себе тут як «риба у воді». Ми підходимо до кожного проекту, незалежно від його обсягу та складності, з однаковим професійним підходом і ентузіазмом.

Що говорять наші клієнти

"Живий мінімалізм, заснований на натуральних матеріалах і живому необробленому матеріалі властивий для цієї студії».
Aнна Швец
Клієнт Компанії
"Дана студія втілила наші побажання в життя і навіть удосконалила наш проект. Терміни трохи збільшилися, але того варте."
Олена Шумейко
Клієнт Компанії
Крім зовнішнього дизайну території, студія зробила проектне рішення на нашу складського комплексу з металоконструкцій. Все в одному!"
Костянтин Бутко
Клієнт Компанії
50

3D моделювання

Студія пропонує 3D моделювання інтер’єру

75

заміри приміщень

Розробка дизайну
проекту

85

2d моделювання

Ми пропонуємо 2D планування для візуалізації