Дизайн інтер'єрів

Житловий дизайн інтер’єрів на нашу думку повинен включати в себе широке розуміння таких термінів, як безпека, комфорт, зручність, товариськість і соціум-спільнота. Від однокімнатних квартир до триповерхових особняків, від студентських гуртожитків до будинків престарілих, дизайн житлових приміщень неможливий без усвідомлення того, що значить бути «вдома». Безпека, спілкування і спільність – основа для успішного проекту.

Це надзвичайно важливий напрямок нашої діяльності, який дозволяє нам дбати про добробут і комфортне життя для людей будь-якого віку і соціальних статусів. Якщо ви хочете отримати ідеальний інтер’єр у своєму новому житлі, наша студія готова вам в цьому допомогти!

Особливості проектування інтер’єру

Проектування нового будинку і його інтер’єру передбачає досить близькі відносини архітектора або дизайнера з клієнтом. Кожен будинок або квартира – це спільна відповідь на те, як наші клієнти хочуть жити, відпочивати, спілкуватися, їсти і спати. Немає двох однакових сімей, і тому немає двох однакових будинків.

Ми не запитуємо у замовників список кімнат, а воліємо вести з ними невимушені бесіди про стиль життя, сподівання і плани на майбутнє. Дуже часто клієнти довгий час думали про ідеальний будинок і збирали альбоми з надихаючими зображеннями, які ми можемо використовувати для обговорення пріоритетів і важливих аспектів.

50

3D моделювання

Студія пропонує повний асортимент
3D моделювання інтер’єру

75

заміри приміщень

Розробка ідеального дизайну
проекту

85

2D планування

Ми пропонуємо 2D планування
для чудової візуалізації

Що говорять наші клієнти

"Живий мінімалізм, заснований на натуральних матеріалах і живому необробленому матеріалі властивий для цієї студії».
Aнна Швец
Клієнт Компанії
"Дана студія втілила наші побажання в життя і навіть удосконалила наш проект. Терміни трохи збільшилися, але того варте."
Олена Шумейко
Клієнт Компанії
Крім зовнішнього дизайну території, студія зробила проектне рішення на нашу складського комплексу з металоконструкцій. Все в одному!"
Костянтин Бутко
Клієнт Компанії