Дизайн інтер’єра

Чому дизайн інтер’єру варто довірити професіоналам

Будь-який сучасний і стильний дизайн інтер’єру вимагає професійного підходу в усьому, починаючи від підбору матеріалів і закінчуючи вибором фінішної обробки. Якщо ви плануєте насолоджуватися комфортом і затишком у своєму новому житлі, варто довірити вирішення цього завдання професійній дизайнерській команді.

Тільки архітектори і дизайнери з величезним досвідом і знаннями сучасних тенденцій зможуть допомогти втілити ваші мрії в реальність. Для них не існує обмежень у виборі і створенні ідеального інтер’єру в приватному будинку, квартирі або офісі.

Неважливо, чи шукаєте ви варіанти для розробки загальної стилістики внутрішнього оформлення квартири в міській багатоповерхівці, чи вас цікавить дизайн інтер’єру приватного будинку будь-якої поверховості – ми допоможемо вам уникнути поширених помилок в переплануванні приміщень і виборі загального стилю.

Наші фахівці пропонують на вибір кілька варіантів елегантних інтер’єрів квартири-студії або унікальний інтер’єр заміського будинку, який задовольняє запити найвимогливіших замовників.

Ми оберемо кольори за сумісністю, визначимося з кількістю необхідних матеріалів, складемо кошторис, визначимо точні етапи всіх робіт і проконтролюємо весь процес від початку до логічного завершення.

Нотаріально завірені гарантії

Важливість укладення правильно складеного і нотаріально завіреного договору розуміє кожен власник житла, який наймає ремонтну бригаду. Це ваша гарантія вчасно і точно виконаних робіт, яка дозволяє вимагати усунення будь-яких недоліків після їх закінчення.

На які основні моменти варто звернути свою увагу при підписанні договору, що описує дизайн проекту інтер’єру замовнику і виконавцю? На прикладі нашої компанії ми розглянемо основні складові цього документа.

Запропонований нами документальний пакет має:

  • основний текст договору;
  • кошторис на виконання роботи;
  • доповнення до договору;
  • розписки сторін.

При складанні договору необхідно звертати увагу на деякі ключові моменти. Серед них – терміни виконання робіт (всі ми живі люди і розуміємо важливість відпочинку у вихідні), повна вартість виконаних робіт і вид розрахунку (можна вказати як 100% передоплату, так і оплату в кілька етапів – 25%, 50% і 25%, наприклад, цей варіант додатково обговорюється з клієнтами).

Інтер’єр маленької квартири або оформлення заміського котеджу після нашої роботи здивує своїх господарів новизною відчуттів і оригінальністю творчого підходу.

LOFT-ZONE